داتیس خودرو ماندگار

جهانی سازی هدف ماست

معرفی

معرفی

داتیس خودرو همراهی است ،برای رسیدن به خودروی آرزوهایتان. شرکت داتیس خودرو فعالیت خود را ازسال ۱۳۹۲ و با تکیه بر تجربه دوازده ساله مدیران خود در حوزه واردات و فروش خودروهای لوکس آغاز کرد تا افقی جدید را پیش روی خریداران خودروهای وارداتی قرار دهد. مجموعه ای از کارشناسان خبره که شما را برای رسیدن به خودروی رویایی تان یاری خواهند کرد.شرکت داتیس خودرو با شماره ثبت ۴۴۱۳۳۲ و شناسه ملی ۱۴۰۰۳۵۵۷۸۹۰ در زمینه واردات و فروش خودروهای وارداتی فعالیت می کند و با اطلاع رسانی تخصصی و دقیق در زمینه فروش خودرو توانسته است در این مدت به یکی از معتبرترین مراکز فروش خودرو در کشور تبدیل شود.ارائه خدمات مشاوره ای برای رسیدن به بهترین انتخاب در کنار انجام به موقع وبدون تاخیر تعهدات ، سبب گردیده تا داتیس خودرو در بازار رقابتی خودرو، سهم قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص دهد . ارائه خدمات گسترده پس از فروش ، در کنار واردات بی واسطه و مستقیم قطعات یدکی از شرکت های تولید کننده خودرو این اطمینان را به شما می دهد که با خیالی آسوده از انتخاب خود لذت ببرید. با خرید از داتیس خودرو ما را در کنار خود خواهید داشت ؛ از لحظه خرید تا انتهای مسیر.

پیام مدیر عامل

تخصص،تعهد و صداقت را یکجا جمع کرده ایم تا شما را برای انتخابی بهتر یاری کنیم.گردهم آمده ایم تا مشتری مداری به زبانی نو تحقق یابد.ما در خانواده بزرگ داتیس خودرو این امکان را فراهم کرده ایم تا با نگاهی روشن خودروی مورد علاقه تان را انتخاب کرده و خریدی متفاوت راتجربه کنید. تفاوت ما با دیگران،سرعت عمل در عین تعهد و صداقت است که خانواده داتیس خودرو را با چهره ای متفاوت در بازار رقابتی خودروهای وارداتی معرفی کرده است. فروش پایان راه ما نیست.ما با در اختیار داشتن شبکه گسترده خدمات پس از فروش و بکارگیری زبده ترین تکنسین ها تا راه ادامه دارد همراهتان خواهیم بود. داتیس خودرو با اتکا به نیروی انسانی توانمند و مجرب ،تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا سرعت ،دقت و تعهد را در راستای مشتری مداری تحقق بخشد. مشتریانی که برای ما سرمایه اند و ارائه خدمات مناسب و در خور شأن به آنها هدف غائی و نهایی ماست.

پیام مدیر عامل
سرعت و دقت در عین تعهد

سرعت و دقت در عین تعهد

ما به تعهدات خود با سرعت و دقت جامه عمل می پوشانیم.

قیمت رقابتی

در دنیای تجارت آنانی برنده اند که بهترین کیفیت را با قیمتی مناسب عرضه کنند.برای ما تنها سود بیشتر ملاک نیست،با داتیس خودرو شما نیز از خرید خود سود خواهید کرد.

قیمت رقابتی
خدمات پس از فروش گسترده

خدمات پس از فروش گسترده

«داتیس خودرو ارائه دهنده خدمات تخصصی به خودروهای هیبریدی» یقیناً فروش پایان کار نیست، با خدمات پس از فروش گسترده در سراسر ایران همراهتان خواهیم بود. مراکز خدمات پس از فروش داتیس خودرو زیر نظر مدرس رسمی سیستم های هیبرید تویوتا و لکسوس، خدمات خودروهای هیبریدی را به صورت تخصصی به مشتریان و مالکان آن ارائه می دهد، مزیتی که با تکیه بر آن می توانید بی هیچ دغدغه ای از تکنولوژی روز خودروهای هیبریدی لذت ببرید.


گواهی نامه ها